Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, İlimiz Dereli İlçesi Bahçeli Mahallesi Muhtarı Avni Özer için düzenlenen cenaze törenine katıldı.

Yaşadığı kalp krizi sonrası 71 yaşında yaşamını yitiren Muhtar Avni Özer için 12 Eylül Salı günü cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze töreninin ardından Muhtar Özer için Dereli Merkez Ulu Camii’nde öğle namazını müteakip cenaze namazı kılındı.

Dereli selin ardından 3 yılda adeta kabuk değiştirdi Dereli selin ardından 3 yılda adeta kabuk değiştirdi

2023_331_05

Toplumumuza uzun yıllar hizmet etmiş olan Muhtar Özer, Dereli ilçesinde bulunan Bahçeli Mahalle Mezarlığı’na, sevenlerinin gözyaşları ve duaları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze törenine katılan Vali Serdengeçti, “Ebedi aleme irtihal eden Dereli/Bahçeli Mahallesi Muhtarı Avni Özer'i son yolculuğuna uğurladık. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Ruhu şâd, mekânı cennet olsun.” sözleriyle duygularını ifade etti.

2023_331_03

Düzenlenen cenaze törenine Özer ailesinin yanı sıra Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun Milletvekili Ali Temür, Keşap Kaymakamı Nurullah Cemil Erciyas, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer, Dereli Belediye Başkanı Kazım Zeki Şenlikoğlu, çok sayıda bürokrat, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.