Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, Bitexen Giresunspor'un Trendyol 1. Lig 3. Hafta maçını izlemek üzere yerini aldı.

Dün akşam saat 21.00'de Çotanak Spor Kompleksi'nde gerçekleşen karşılaşmada Teksüt Bandırmaspor'u konuk eden Giresunspor'a, Vali Serdengeçti de şeref tribününden eşlik etti.

Vali Serdengeçti'den Adli Makamlara İadeiziyaret Vali Serdengeçti'den Adli Makamlara İadeiziyaret

Karşılaşma, TRT Spor kanalı aracılığıyla da canlı yayınlandı. Bu önemli müsabakayı Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, beraberinde Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Kulüp Başkanı Nahid Ramazan Yamak ve Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş ile birlikte şeref tribününden izledi.

2023_303_01

Vali Serdengeçti ve beraberindeki protokol üyeleri, Giresunspor'a olan desteklerinin skora bağlı olmaksızın devam edeceğini dile getirerek takımın çabalarını alkışladı.

Vali Serdengeçti, maç boyunca sergilenen performansın yanı sıra, sporun bir araya getirici ve motive edici gücünün altını çizdi. Toplumun farklı kesimlerini bir araya getiren bu tür etkinliklerin, şehir kültürünün gelişmesine ve yerel takımların başarılarına katkı sağladığını ifade etti.