Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, şehrin stratejik iş birliği ve kalkınma hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla kurumları ve esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Vali Serdengeçti, 22 Eylül Cuma günü sırasıyla Giresun Ticaret Borsası ile Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifini ziyaret etti.

Vali Serdengeçti, ziyaretlerine Giresun Ticaret Borsasıyla başladı. Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Bölük tarafından karşılanan Vali Serdengeçti, borsanın faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Ardından Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifini ziyaret eden Vali Serdengeçti, Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Usta ve üyelerle görüştü.

Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi ziyaretinde İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer ve 2. Sınıf Emniyet Müdürü Sırrı Akbay da yer aldı.

Ahilik Haftası

Giresun 4. Kitap Fuarı kapılarını açtı Giresun 4. Kitap Fuarı kapılarını açtı

Vali Serdengeçti, 36.Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında, Giresun Madeni Sanatkârlar Odasının koordinesinde gerçekleştirilen etkinliğe katıldı.

Ahilik Haftası münasebetiyle Vali Serdengeçti, kurum ziyaretlerinin ardından sanayi içerisinde yer alan Hoca Ahmed Yesevi Camii’nde Cuma namazı sonrası camii cemaatine, lokma ikram etti.

Etkinliğe; Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer, 2. Sınıf Emniyet Müdürü Sırrı Akbay, İl Ticaret Müdürü Ali Yıldırım, Giresun Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Ufuk Levent ve üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

2023_347_09