Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, 26. ve 27. dönem Giresun Milletvekili Cemal Öztürk'ün kardeşi Hulusi Öztürk’ün cenaze namazına katıldı.

Vali Serdengeçti, Hulusi Öztürk’ün vefat haberi üzerine sosyal medya hesabından yayımladığı taziye mesajında “26. ve 27. dönem Giresun Milletvekili Cemal Öztürk'ün ahirete irtihal eden kardeşi Hulusi Öztürk'e Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekânı cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-11-06 at 15.19.54

Giresun Barosu Başkanı Karademir, "Kaç yıl geçerse geçsin failler bulunup cezalandırılana kadar sürecin takipçisiyiz" Giresun Barosu Başkanı Karademir, "Kaç yıl geçerse geçsin failler bulunup cezalandırılana kadar sürecin takipçisiyiz"

Merhum Hulusi Öztürk için Giresun ili Çanakçı ilçesi Akköy Şehit Teğmen Furkan Yayla Camii'nde, 6 Kasım Salı günü öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı.

Kılınan cenaze namazının ardından merhum Öztürk, Çanakçı ilçesi Akköy Köyü'ndeki aile mezarlığına sevenlerinin gözyaşları ve duaları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

WhatsApp Image 2023-11-06 at 15.19.53 (1)

Cenaze namazına da katılan Vali Serdengeçti, önceki dönem Milletvekili Cemal Öztürk ve ailesine taziyede bulunarak “26. ve 27. dönem Giresun Milletvekili Sn. Cemal Öztürk'ün ahirete irtihal eden değerli kardeşi Hulusi Öztürk’ü son yolculuğuna uğurladık. Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun.” cümlelerine yer verdi.

Düzenlenen cenaze törenine Öztürk ailesinin yanı sıra Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun Milletvekili Prof. Dr. Nazım Elmas, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, çok sayıda bürokrat, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.