Vali Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü, ülkemizi derinden üzen ve asrın felaketi olarak adlandırılan depremin ardından Giresun’da misafir edilen depremzede vatandaşlarımızla iftarda bir araya geldi.

Vali Ünlü ve eşi Sema Ünlü, depremde yaşanan zorlu süreçleri unutturmak ve ailelerin yaşam koşullarını iyileştirmek adına, ilimize gelerek Seyyid Vakkas Yurt Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarında misafir edilen depremzede vatandaşlarımızla 27 Mart Pazartesi günü iftar programında bir araya geldi.

2023_98_04

Vali Ünlü, iftar programından önce ve sonra depremzede vatandaşlarla sohbet ederek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Çocuklarla ve yaşlılarla yakından ilgilenen Vali Ünlü, acı günlerin tekrar yaşanmamasını temenni ederek hayırlı Ramazanlar ve hayırlı iftarlar dileğinde bulundu. 

Programda depremlerde vefat eden vatandaşlar için hep birlikte dualar edildi. İftar programına katılan depremzede vatandaşlar, Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü’ye, Giresun’a geldikleri günden itibaren kendilerini bir an olsun yalnız bırakmadıkları ve her daim desteklerini hissettirdikleri için teşekkürlerini sundu.

2023_98_03

Vali Ünlü, iftar programı ile ilgili olarak “Deprem bölgesinden ilimize gelen değerli kardeşlerimizle birlikte iftar yaparak Ramazan-ı Şerif'in bereketini paylaştık. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim kılsın, ibadetlerimizi kabul eylesin.”  paylaşımında bulundu.

Depremzedelerle birlikte gerçekleştirilen iftar programına; Vali Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım ve eşi Sıdıka Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer ve eşi Elif Özer ile yetkililer katıldı.

Vali Ünlü, “Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun” Vali Ünlü, “Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun”

2023_98_07