Samsun’da tedavi gördüğü hastanede 26 Ekim Çarşamba günü 52 yaşında hayatını kaybeden Ünye'nin tanınmış esnaflarından Karadeniz Gümüş işletmesinin sahibi ve tiyatro sanatçısı Mustafa Karadeniz için 27 Ekim Perşembe günü cenaze töreni düzenlendi.

94Cenaze töreninin ardından Mustafa Karadeniz için Samsun ili İlkadım ilçesinde bulunan Zeytinlik Camii'nde ikindi namazını müteakip cenaze namazı kılındı.

Mustafa Karadeniz, Samsun ili İlkadım ilçesinde bulunan Kıranköy Şehir Mezarlığına sevenlerinin gözyaşları ve duaları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

56Cenaze törenine katılan Vali Ünlü, yaptığı paylaşımda “Manisa Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in ebedi aleme irtihal eden kıymetli kardeşi Mustafa Karadeniz'i son yolculuğuna uğurladık. Merhuma Allah'tan rahmet; Sayın Valimize, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekânı cennet olsun.” ifadelerine yer verdi.

Düzenlenen cenaze törenine ailesinin yanı sıra Valimiz Enver Ünlü, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, çok sayıda bürokrat, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Başkan Karadere'den 26 milyonluk borçsuz yatırım! Başkan Karadere'den 26 milyonluk borçsuz yatırım!