Valilik Makamında 7 Mart Salı günü gerçekleştirilen ziyarette Vali Enver Ünlü, yapılan son kongrede Giresunspor başkanlığına seçilen Nahid Ramazan Yamak ve yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Vali Ünlü, ayrıca 6 Şubat’ta yaşadığımız yüzyılın afetinde örnek bir duruş sergileyerek afetzedelerimiz için bölgeye yardım faaliyetleri yürüten ve ilimizde misafir edilen afetzedelerimizi müsabakalara davet eden, çeşitli etkinlikler düzenleyerek onlarla sıcak bir gönül bağı kuran Giresunspor’a ve emeği geçenlere, heyet nezdinde bir kez daha teşekkürlerini iletti.

Doğaseverlere Müjde! Giresun'un Muhteşem Doğasında Keyif Dolu Bir Etkinlik! Hem de Ücretsiz! Doğaseverlere Müjde! Giresun'un Muhteşem Doğasında Keyif Dolu Bir Etkinlik! Hem de Ücretsiz!

Giresunspor’un şehrin marka değerlerinden biri olduğunu da vurgulayan Vali Ünlü, herkesin ve her kesimin Giresunspor’a destek vermesini istedi.

Giresunspor Başkanı Yamak tarafından da Vali Ünlü’ye çiçek takdim edilirken ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından iyi niyet temennileriyle sona erdi.

1-78

Vali Ünlü, ziyaret sonrası yapmış olduğu paylaşımda “Giresunspor başkanlığına seçilen Nahid Ramazan Yamak ve yeni yönetim kurulu üyeleri ile teknik direktör Hakan Keleş'i Valiliğimizde ağırlayarak yönetimimizi tebrik edip, yeni görevlerinde başarılar diledik.

Kulübümüze elim depremde bölgeye yaptıkları yardımlardan dolayı da teşekkürlerimizi ilettik. Bu vesile ile Saruhan Bolat evladımız başta olmak üzere afette ebediyete irtihal eden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.” sözlerine yer verdi.