Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olarak Giresun genelinde faaliyet gösteren Özel Okullarda yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirmek ve bilgilendirmelerde bulunmak üzere toplantılar yapıldı.

14.11.2023 Salı günü saat 10.00'da Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu Başkanlığında yapılan toplantı, Şube Müdürü Alper Aydın ve il genelindeki Özel Okul temsilcileri ile, saat 14.00'te yapılan toplantı ise çeşitli özel kurs temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri Tamamlandı Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri Tamamlandı

16135851_a343296b35d142a5b79af57cf2cde5b6

Toplantılarda öğrencilere ait kişisel verilerin paylaşılmaması, hayalet öğrenci ve takibi, karekod uygulaması, devam-devamsızlık takibi, ücretsiz öğrencilerin durumu, haftalık ders çizelgelerinin uygulanması, ücretsiz ders kitaplarının kullanımı konuları üzerinde önemle duruldu.

Müdür Tosunoğlu, diğer tüm kurumlarla olduğu gibi özel okullar ve kurslar ile de uyum içerisinde çalıştığını, okullarda verilen hizmetin en kaliteli şekilde sunulması için çalışmaların koordinasyon ve iş birliği içerisinde devam ettiğini dile getirdi. Toplantılarda yer alan tüm özel okul ve kurs temsilcilerine katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.