Giresun, Çıtlakkale Mahallesi Sönmez Caddesinde araçların geliş ve gidişlerde yol problemi yaşaması üzerine harekete geçen Çıtlakkale Mahalle Muhtarı Mesut Aydın çalışmaları yerinde inceledi.

Çıtakkale Mahallle Muhtarı Mesut Aydın, uzun süredir araçların geliş ve gidişi konusundan vatandaşların sıkıntı yaşadığı Sönmez  Caddesi'ndeki yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledi. Yaklaşık 2 haftalık bir sürede dere yatağına örülen duvarlar ile yol genişletme çalışmasında büyük bir ilerleme kaydedildi. 

İl Sağlık Müdürü Bulut, “Hekim Kadromuzu Güçlendirmek İçin Çalışmalarımız Devam Ediyor” İl Sağlık Müdürü Bulut, “Hekim Kadromuzu Güçlendirmek İçin Çalışmalarımız Devam Ediyor”

IMG_5313

Muhtar Mesut Aydın yol genişletme çalışmaları hakkında bilgi vererek, ''Çıtlakkale Mahallesi Sönmez Caddesi Çalışmaları projemiz göreve geldiğimiz günden beri üzerinde durduğumuz projelerimizden birisi. İki tane aracın yanyana geçişisinde çok büyük sıkıntılar yaşamaktaydık. Bu süreçte büyük mücadeleler verdik. Giresun Büyükşehir Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu'na canı gönülden teşekkür ederim. Bu çalışmanın mahallemize hayırlı olmasını temenni ederim.'' ifadelerini kullandı.