Giresun Belediyesinin yaptığı duyuruda belediye internet sitesi üzerindeki bakım ve güncelleştirme çalışmaları nedeniyle 18 Mayıs 2024 Cumartesi ve 19 Mayıs 2024 Pazar günü karta su yükleme, online ödeme sistemi ve giresun.bel.tr internet sitesine erişim sağlanamayacak. Belediyeden yapılan açıklamada: Kıymetli vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için bu işlemlerini 17 Mayıs Cuma günü, saat 17.00'a kadar halletmelerini önemle rica ederiz.'' ifadelerine yer verildi.