Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yeni eğitim öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında, bir eğitim öğretim dönemine daha başlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni eden Şenlikoğlu şöyle devam etti:

Jandarma ekipleri, yaptığı uygulamalar ile olumsuzluklara geçit vermiyor. Jandarma ekipleri, yaptığı uygulamalar ile olumsuzluklara geçit vermiyor.

“2023-2024 eğitim-öğretim yılını en içten duygularımla kutluyor, yeni eğitim ve öğretim yılının başarılarla dolu geçmesini diliyorum. Türkiye birçok alanda olduğu gibi eğitim alanında da önemli bir yol kat etti. Eğitime yapılan yatırımın Türkiye'nin yükselen geleceğine yapılan bir yatırım olduğu bilinciyle hareket eden hükümetimiz, teknolojinin de eğitim alanında son derece verimli kullanıldığı, çocuklarımızın her açıdan sağlıklarının ön planda tutulduğu, yeni bir eğitim sistemi inşa etti. Bu gelişim ve büyüme geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin başarıları ile devam edecek ve Güçlü Türkiye yolundaki hedeflerimizin garantisi olacaktır. Bizler de belediye olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve eğitime her zaman gerekli desteği veriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının eğitim camiasına ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, saygıdeğer öğretmen ve sevgili öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum.”