Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak tüm İşçi ve Emekçilerin bayramını kutladı.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün barış, huzur ve bayram havasında geçmesi temennisinde bulunan Başkan Şenlikoğlu: “Belediyemizin, şehrimizin gelişmesi için yaptığı çalışmalarda gösterilen çabanın en önemli paydaşı emekçilerimizdir. Ülkemizin büyümesi ve kalkınması için üreten, emek veren, alın teri döken işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” diyerek şunları kaydetti:

Trabzon'da tüneldeki zincirleme kazada hayatını kaybeden kamyon sürücüsü ile yaralıların kimlikleri belirlendi Trabzon'da tüneldeki zincirleme kazada hayatını kaybeden kamyon sürücüsü ile yaralıların kimlikleri belirlendi

“Ortaya konulan tüm eserlere alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, hayatımızı kolaylaştıran, her yapının inşasında imzası bulunan ve toplum hayatında çok önemli bir yere sahip olan emekçi kardeşlerimizin hakkını kolay kolay ödeyemeyiz. Çalışarak, üreterek insanlığa faydalı olacak işleri ortaya koyan emekçilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, çalışma hayatımızda birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma inancımızı daha da güçlendirmeye vesile olması dileğiyle; fedakârca çalışan emekçi kardeşlerimizin ve tüm belediye çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”