Sema Ünlü, Giresun Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bakım ve koruma altında kalan çocuklar ile sosyal-ekonomik destek hizmetlerinden faydalanmakta olan yetim ve öksüz çocuklarla iftar programında bir araya geldi.

Ramazan ayı başladıktan sonra Şehit aileleri ile bakım ve koruma altında bulunan çocuklar başta olmak üzere toplumun farklı kesimleriyle iftar buluşmaları yapan Sema Ünlü, 6 Nisan Perşembe günü de yetim ve öksüz çocuklarla bir araya geldi.

Şebinkarahisar İmam Hatip Ortaokulu 40. Dönem Mezuniyet Buluşmasında Bir Araya Geldi Şebinkarahisar İmam Hatip Ortaokulu 40. Dönem Mezuniyet Buluşmasında Bir Araya Geldi

984

İl Özel İdaresi Restoranı'nda gerçekleştirilen iftar programında Sema Ünlü, yetim ve öksüz evlatlarla mübarek Ramazan ayında bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Her fırsatta çocuklarla bir araya gelen Sema Ünlü, iftar programından önce ve sonra çocuklarla ilgilenerek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. İftar programında yetim ve öksüz çocuklarla sıcak ve samimi diyaloglar kuran Sema Ünlü, çocukların istek ve taleplerini not alarak onlara çeşitli hediyeler verdi.

Çocuklar hediyeler için Sema Ünlü’ye teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve hep birlikte edilen dualarla son buldu.

25-3

Yetim ve öksüz evlatlarla birlikte gerçekleştirilen iftar programına; Sema Ünlü, Giresun Milletvekili Av. Kadir Aydın’ın eşi Tülay Aydın, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım, Vali Yardımcısı Davut Sinanoğlu’nun eşi Nurten Sinanoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özer ve yetkililer katıldı.