Sema Ünlü, beraberinde Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özgür ile Şehit Piyade Er Serkan Yılmaz’ın annesi Hatice Yılmaz’ı Giresun Merkez Gedikkaya Mahallesindeki evinde ziyaret ederek hatırını sordu.

2022_475_-_2_Şehit Piyade Er Serkan Yılmaz, Tunceli ilinde 21.06.1997 tarihinde bölücü terör örgüt mensupları ile girilen silahlı çatışma da şehit olmuştur. Keşap ilçesi Çakırlı Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.

Sema Ünlü Hanımefendi, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım, Espiye Kaymakamı Taner Tengir’in eşi Handan Tengir ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özgür ile birlikte Şehit Piyade Sözleşmeli Er İsmail Ünal’ın Espiye Merkez Boncukçu Mahallesinde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Şenlikoğlu’na sert sözler Şenlikoğlu’na sert sözler

Sema Ünlü, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, 25 Kasım 2022 Cuma günü bölücü terör örgütü mensupları tarafından açılan taciz ateşi sonucu 21 yaşındaki Şehit olan Ünal’ın kardeşleriyle birlikte doğum günü kutlaması yaptığı fotoğrafı ile Şehidimizin asker elbiseli fotoğrafının çerçeveletilmiş halini aileye hediye etti.

2022_475_-_4_Sema Ünlü, Şehidimizin annesi Sema Yıldırım Ünal, babası Fehmi Ünal ve kız kardeşleri Nazlı, Yağmur ve Sudenaz Ünal’a çerçeveli Şanlı Türk Bayrağımızı da hediye etti.

Şehit ailelerini yalnız bırakmayan, her zaman şehit ailelerimizin yanında olacaklarını ifade eden Sema Ünlü, ailelere tekrardan sabır ve başsağlığı dileklerinde bulunarak şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.