Bu kapsamda kampanyaya katılan dolmuşlara Giresunspor kulübünü destek olduklarını belirtir kampanya stickerlerının dağıtımına başlanıldı. Önümüzdeki günlerde ilçe dolmuş durakları ve ögrenci servisi kooperatifleri de kampanyaya katılım sağlayarak Çotanak Arma'ya destek olacaklar.
Giresunspor kulübü,"Giresunspor'un Yanındayız" diyerek kulübümüz ile zor günlerinde dayanışma içinde olan tüm şoför esnafına teşekkür ediyoruz."İfadelerinde bulundu.
Editör: Ömer Mustafa Yılmaz