Bulancak ilçesini ziyarete gelen Vali Serdengeçti'yi, Kaymakamlıkta ilçe protokolü ile birlikte karşılayan Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, köy ve mahalle muhtarlarıyla yapılan toplantıya da katıldı. Kaymakamlık temaslarının ardından Belediyeye gelerek iadei ziyarette bulunan Vali Serdengeçti, Belediye Başkanı Necmi Sıbıç ile görüşmede bulundu. Ziyarette Bulancak ve belediye çalışmalarımız ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, “Sayın Valimize ilçemize gösterdiği ilgi ve alaka ile samimi yaklaşımı ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 28 At 17.47.43 (1)

Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, Giresun Valisine ziyaret anısı olarak, Bulancak Süme köyünde, somut olmayan kültürel miras taşıyıcısı ve Devlet Sanatçısı ünvanı taşıyan Mahir Henden tarafından üretilen ve kutusunda; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Milli Mücadelede vatan savunmasına katılan 42. ve 47. Giresun Gönüllü Alayları için söylediği; “Bellerindeki sivri uçlu Giresun bıçakları ile düşmanı eski siperlerine geri püskürtmüştür’’ sözlerinin yazılı olduğu Giresun Bıcağı hediye etti.

Whatsapp Image 2024 05 28 At 17.47.42

Fındıkta Kırmızı Çizgi: 170 Lira Fındıkta Kırmızı Çizgi: 170 Lira


Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti'nin ziyaretinde; Bulancak Kaymakamı Ünal Koç, Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, Bulancak İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Ersin Erkut, Bulancak İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tozlu, ilçe protokolü, Belediye Başkan Yardımcıları İdris Çiçek, Reşat Nuri Özdemir ve Ayşegül Erdoğan, siyasiler ve  STK’lar ile muhtarlar ve vatandaşlar katıldılar.

Medya 28 Haber Merkezi