Avukat Kadir Maden Sezonu Giresun Süper Amatör Lig’in son haftasında büyük bir heyecan yaşandı. Piraziz ilçesini temsil eden Pirazizspor ile Bulancak ilçesi adına mücadele veren Ali Durağı Gençlikspor takımları ligde kalabilmek adına son kozlarını paylaştı.

Final öncesi Ali Durağı Gençlik 13, Pirazizspor ise 12 puana sahipti. Bulancak ekibine beraberlik dahi yetiyordu ancak deplasman takımı, 90 dakika boyunca üstün bir performans ortaya koydu ve karşılaşmayı 3-0 gibi net bir skorla kazanarak kümede kalmayı başardı.

''Herkes İçin Yüzme Projesi'' ''Herkes İçin Yüzme Projesi''

“İYİ FUTBOLUN KARŞILIĞINI ALARAK LİGDE TUTUNDUK”

Pirazizspor Kulüp Başkanı Hakan Gülenç, sezona başlarken kurdukları kadro ile play-off oynayabiliriz düşüncesinde olduklarını ancak evdeki hesabın çarşıya uymadığını söyledi.

Teknik heyete ve oyuncularına çok teşekkür eden Gülenç; “Son hafta kendi göbeğimizi kendimiz kesmemiz gerekiyordu. Biz de öyle yaptık. İyi futbolun karşılığını alarak ligde tutunduk. Emek veren, ter akıtan herkese teşekkür ediyorum. Umarım Ali Durağı Gençlikspor yeni sezonda mutlu sona ulaşır ve tekrar Süper Amatöre dönüş yapar” dedi.