Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Piraziz İlçe Temsilciliği ve Piraziz Gençlik Merkezi tarafından Yaz Okulu Kapanış Şenliği gerçekleştirildi.

Türkiye Gençlik Vakfı Piraziz İlçe Temsilciği ve Piraziz Gençlik Merkezi tarafından başlatılan İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yönelik Yaz Okulunun 4 Ağustos 2023 Cuma Günü Vali Enver Ünlü ve İlçe Kaymakamı Kezban Yerlikaya Akpınar’ın katılımlarıyla 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu Bahçesinde saat: 18.00’da 100’den fazla katılımcıyla Kapanış Şenliği düzenlendi.

WhatsApp Image 2023-08-08 at 18.06.53

Kapanış Şenliği Yaz Okulu öğrencilerinin Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başladı ve Türkiye Gençlik Vakfı İl Başkanı ve Piraziz Gençlik Merkezi Müdürü Mümtaz Aydın’ın selamlama konuşmalarıyla devam etti.

WhatsApp Image 2023-08-08 at 18.06.53 (2)

TBMM İdare Amiri Hasan Turan Piraziz’de TBMM İdare Amiri Hasan Turan Piraziz’de

Aydın,‘’Beş Hafta Süren Yaz Okulumuzu Bugün Şenlikle Sonlandırdık.’’

Türkiye Gençlik Vakfı İl Başkanı ve Piraziz Gençlik Merkezi Müdürü Mümtaz Aydın, ‘’Şenliğimize Valimiz Sayın Enver Ünlü, İlçe Kaymakamımız Kezban Yerlikaya Akpınar, katılımcılarımız, öğrenci ve velilerimizi Resim Sergisi gezisi, oyun ve etkinlik stantlarını gezimizle başladık. Oyun Stantlarında Taş boyama, Yüz boyama, Halat Çekme, Kaşıkla pinpon topu taşıma, Dart, Sandalye Kapmaca, Bilimsel deneyler gibi onlarca etkinlik mevcuttu. Öğrencilerimize oyunlarda gösterdikleri başarılar sonucunda çanta, geleneksel kutu oyunları, tişört gibi hediyeler takdim ettik. Ardından Köpük Partisi yaparak çocuklarımıza gerçek bir şenlik ortamı yaşattık. Oyunlar ve etkinliklerin yanı sıra limonata, pamuk şeker, köfte ekmek gibi ikramlarda mevcuttu. Beş hafta süren Yaz Okulumuza bugün şenlikle veda ediyoruz. Haftalardır emek veren Yaz Okulu yönetimindeki arkadaşlarımıza, hocalarımıza, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.‘’ diyerek sözlerini sonlandırdı.

Program sonunda Yaz Okulu yöneticilerine, hocalarına plaket, teşekkür belgesi gibi takdimlerle Kapanış Şenliği sona erdi.

WhatsApp Image 2023-08-08 at 18.06.53 (1)