Giresun Belediyesi'nce yürütülen Pazar Caddesi Projesinin ilk etabı tamamlanarak hizmete açıldı.

Giresun Belediyesi Kadın Dayanışma Merkezi çalışmalarına devam ediyor Giresun Belediyesi Kadın Dayanışma Merkezi çalışmalarına devam ediyor

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, prestij cadde projeleri arasında yer alan Aksu Mahallesi'ndeki Pazar Caddesi'nin ilk etabında altyapı, asfalt, kaldırım ve ışıklandırma çalışmaları tamamlandı.

AA-20220504-27764810-27764809-PAZAR_CADDESI_PROJESININ_ILK_ETABI_TAMAMLANDI

Modern bir yapıya bürünen caddenin ilk etabı, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşların katılımıyla açıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ilk etabın vatandaşlara hayırlı olmasını dileyerek, "Şehrimizde artık modern bir yaşamı paylaşmak istiyoruz ve bunun için şehrimize güzellik kazandıracak projelerimize devam ediyoruz. Prestij cadde projelerimiz devam edecek." ifadelerini kullandı.

AA-20220504-27764810-27764807-PAZAR_CADDESI_PROJESININ_ILK_ETABI_TAMAMLANDI

İkinci etapta ise detaylı çalışmalar devam ederken kısa zaman içerisinde bitirilerek Giresun Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kadar olan bölüm de tamamlanacak.

Kaynak: AA