CHP'de Belediye Başkan Aday Adayları Mülakata Alındı CHP'de Belediye Başkan Aday Adayları Mülakata Alındı

Giresun Belediye Başkan Yardımcılığı'ndan istifa eden ve 2009-2014 yıllarında il genel meclis başkanlığı yapan Giresun Belediye Meclis üyesi Osman Öden, Giresun Belediye Başkanlığı aday adaylığı süreciyle ilgili özel röportajımızda açıklamalarda bulundu.

Osman Öden, "Biz aday olursak, Giresun adına tek başımıza karar almayacağız. Milletvekilerimizle, teşkilatımızla oturup konuşacağız ve kararlar alacağız. Tek başıma bunu yapacağım, şunu yapacağım demek söz konusu olmayacak. Giresun için ne yapılması gerekiyorsa istişare halinde olacağız. Bu ay içinde aday adayları açıklanır, memurlarla ilgili süreç açıklandı ; onun dışında bizler de haftaya aday adaylığı başvuru sürecinin başlayacağını düşünüyorum. Takip ediyoruz.

Aday adaylığımız devam ediyor, ama biz her daim halkın içindeyiz. AK Parti'nin kuruluşundan bu yana çalışmalarımız devam ediyor. Giresun AK Parti kurucu üyelerindenim, partinin farklı kademelerinde görev aldım. Halkımız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Normalde ve telefon numaramla herkes bana kolaylıkla ulaşabilir. Telefonlarımızı hiçbir zaman kapatmadık. Telefon numaram da vatandaşlarda vardır. Vatandaşların sorunlarıyla çözüm odaklı olduk. Halledemediğimiz sorunlar illaki olmuştur, ama her daim çözüm odaklı olduk. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Giresunumuza ve vatandaşlarımıza nasıl yardım ederiz, odaklıyız. Hizmet sektöründen geliyoruz. İşimiz hizmet, gücümüz millet diyoruz. İnşallah kazanan Giresun olur." Şeklinde konuştu.