Karadeniz Pediatri Sempozyumu ile ilgili açıklama yapan Giresun İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammed Bulut şu ifadelere yer verdi: ''Biribirinden değerli hocalarımızı pediatristlerimiz, aile hekimi uzmanlarımız ve tıpta uzmanlık öğrencilerimiz ile buluşturacağız. Hastalıkları güncel tanı, tetkik ve tedavileri; bilimin ışığında, multidisipliner olarak detayli bir sekilde ele alacağımız sempozyumumuza siz değerli hekimlerimizi bekliyoruz...''
Editör: Ortak Kullanım