Vali Enver Ünlü, Kurban Bayramı öncesinde sıfır gelir gurubu öksüz ve yetim çocuklarımız ile dezavantajlı ailelerimizin çocuklarını tepeden tırnağa giyindirerek, bayrama mutlu girmelerine vesile oldu.

Vali Ünlü’nün talimatıyla, Valiliğin Açık Kapı Şube Müdürlüğü tarafından yapılan organizasyonla, öksüz ve yetim çocuklarımız ile dezavantajlı ailelerimizin çocukları, Giresun’da giyim ve ayakkabı mağazalarına götürüldü. Açık Kapı Şube Müdürlüğü personelinin refakatinde götürüldükleri mağazalarda çocuklarımız dilediği kıyafeti ve ayakkabıyı kendileri seçerek aldı.

Kurban Bayramı öncesinde büyük bir mutluluk yaşadıkları yüzlerinden hissedilen çocuklarımızın sevinci görülmeye değerdi.

Vali Serdengeçti'den Adli Makamlara İadeiziyaret Vali Serdengeçti'den Adli Makamlara İadeiziyaret

Çocuklarımızın bu mutluluğuna vesile olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ünlü, yaptığı paylaşımda “Bu tebessümler dünyalara bedel... İllimizdeki yetim ve öksüz çocuklarımızın bayramlıklarını diledikleri gibi aldık, sevinçlerini paylaştık. Gerçekten küçük dokunuşlar, büyük mutluluklar getiriyor. Vesile olmayı nasip eden Rabbimize şükürler olsun” ifadelerini kullandı.