Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan'dan, Aytekin Şenlikoğlu ile ilgili sosyal medya hesabından  çarpıcı açıklamalar yaptı. Yaptığı açıklama çok ses getirdi.

Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı ! Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı !

Açıklama detayı:

Gelelim Giresun Belediye başkanı sayın Aytekinciğime.. Ne oldu 5 yıl ne tezde bitti değilmi Aytekinim..

Bu işler icra takibi avukatlığına benzemiyormuş değilmi.. Senin ne işin var sokaklarda caddelerde.. 5 yıldır zeytinlikte çayını kahveni içiyordun.. Yorma aslanım kendini zaten 3-5 günün kaldı daha keyfini kaçırma git 3-5 daha keyfini yap.. Devir teslim törenine gelirsin yabaldak yabaldak..

Ne oldu iktidardın 5 yılda muhalefetin yapamadığı çevre yolunumu yaptın.. Bulancak durağı alt geçitinimi yaptın.. Giresun trafiğinimi çözdün. Otopark sorununumu çözdün..yoksa kaleye asansörmü yaptın.. Muhalefetin yapamadığı Kale ada gedikkaya teleferiğini yaparak Giresun'umu köy olmaktan kurtardın.. Ne yaptın bu toplantılarda sanırım Giresun'daki çözdüğün sıkıntıları anlatıyorsundur.. Olmaz oğlum olmaz avukattan Belediye Başkanı olmaz.. Olmadığını 5 yılda Giresun halkına kanıtladın.. Senin bu işi beceremeyeceğini biliyordumda Giresun halkı bilmiyordu.. Ama şimdi seni iyi öğrendi.. 2019 yılında Devletin hükümetin tüm gücünü kullandın 280 oyla seçildin.. Peki hükümetin devletin gücünü Giresun'a ℅ de 5 kullanabildin mi hayır..

Bu zamana kadar Giresun'da Belediye Başkanlığı yapanlardan ölenlere allah rahmet eylesin.. Yaşayanlara selamet olsun.. O insanların biriktirdiği mal varlıklarını sattın.. Ek binayı sattın arsaları sattın.. Şimdi milletin karşısına geçmişsin yine oy istiyorsun.. Bu iş senin işin değiiiiilll.. Belediye başkanlığı avukat işi değil.. Belediye başkanlığı esnaf işi.. Eline aslında 2019 yılında tarihi fırsat geçmişti.. İsmini altın harflerle çok rahat yazdırabilirdin.. Ama seni ben iyi tanıyordum millet tanımoyordu.. O beceri sende varmı asla yok.. Ama simdi senin beceriksiz olduğunu tüm Giresun öğrendi.. Hakikaten iktidar belediye başkanı olarak bu kadar belediye kazanımlarını sattığın zaman bu kadar da borca soktuysan.. Senden önceki belediye başkanlarının ellerini değil ayaklarınım altını öpmek lazım.