Giresun Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikler kapsamında Belediye Hanımeli Konağı tarafından, ailede yaşanan ve yaşanması muhtemel iletişimsel sorunların çözümü noktasında vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla ‘Mutlu Evlilik, Mutlu Aile’ konulu seminer ve imza günü düzenlendi.

8_295

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun daveti üzerine Giresun’a gelen Uzman Psikolog Fatih Reşit Civelekoğlu, Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi’nin konferans salonunda izleyicileriyle buluştu.

6_361

Giresun Üniversitesi Türk Halk Oyunları Topluluğu Süper Lig'de Derece Kazandı Giresun Üniversitesi Türk Halk Oyunları Topluluğu Süper Lig'de Derece Kazandı

‘Mutlu Evlilik, Mutlu Aile’ konulu seminerde Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da dinleyiciler arasında yer alırken, konferans salonunu dolduran vatandaşlar Psikolog Civelekoğlu’nu ilgi ve keyifle dinledi.

3_700

Seminerin ardından ise Psikolog Civelekoğlu imza etkinliğini gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bu tip etkinlikleri önemsediklerini belirterek: “Kişisel gelişim noktasında seminer, eğitim, konferans ve panellerle tüm vatandaşlarımızın yanındayız. Misafirimiz ve aynı zamanda hemşehrimiz Psikolog Fatih Reşit Civelekoğlu’nu keyifle dinledik. Kıymetli hocamızın önerileri ve aktardığı bilgiler çok değerliydi. Hocamıza ve programa katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.