Giresun Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Bilge Dila Yılmaz, Milli Eğitim Bakanlığı ile Turkcell işbirliğinde yürütülen "Zeka Gücü Yapay Zeka Maratonu" yarışmasında ''Yabancı Dil Seviyesi Bazlı Şarkı Öneri Sistemi'' isimli projesiyle Türkiye genelinde 800 proje arasından birinci oldu. Ak Parti Giresun Milletvekili Nazım Elmas ve Ali Temür, birinci olan Bilge Dila Yılmaz ve danışman hocası Arif Damar'ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.