Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Doç Dr. Kemal Şamlıoğlu, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Kemal Şamlıoğlu'nun ziyaretinde, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Fethullah Güner, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali Karagöz ile İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Murat Gülşen, Bakan Yardımcısı Özel Kalem Müdürü Cihan Bayraktar ve İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu da yer aldı.

Ziyarette Başkan Şenlikoğlu, Giresun'da belediyenin devam eden ve tamamlanan projeleri hakkında Bakan Yardımcısı Kemal Şamlıoğlu'na bilgi verdi.

25102716_whatsappimage20240124at20.24.142

Başkan Karadere, Yol Genişletme ve Beton Yol Çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Karadere, Yol Genişletme ve Beton Yol Çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanı Şenlikoğlu, belediye olarak Giresun'da eğitime katkı sunduklarını ve eğitim kurumlarıyla iyi ilişkiler içerisinde bulunduklarını aktararak, ziyareti için Şamlıoğlu'na teşekkür etti.

Bakan Yardımcısı Doç Dr. Kemal Şamlıoğlu ise Giresun'da olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, bakanlık olarak Giresun'da ki projelere destek verdiklerini ve desteklemeye devam edeceklerini kaydetti.

Bakan Yardımcısı Şamlıoğlu, başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nu tebrik ederek, çalışmalarında kolaylılar diledi.