MHP Giresun İl Başkanı Mahmut Karakuş basın açıklaması yaptı.

Karakuş yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"14 Mayıs 2023 tarihinde 13"üncü Cumhurbaşkanlığı ve 28'inci Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi seçimleri ilimizde demokratik bir ortamda gerçekleştirilmiştir.

Seçimlerin resmi olmayan sonuçlarına göre Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Cumhurbaşkanımıza ilimizden güçlü bir destek verilmiştir.

Milletvekilliği seçimlerinde ise Giresun halkı  Giresun'u Ankara'da en iyi şekilde temsil edecek olduğuna inandığı partimiz adayı Ertuğrul Gazi Konal'ı seçerek Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne göndermiştir.

Mütevazi, dürüst, donanımlı, milli ve manevi değerlere bağlı Giresun sevdalısı Ertuğrul Gazi Konal ve seçilen diğer milletvekillerini  şahsım ve teşkilatlarım adına tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Partimizin Giresun'daki başarısından dolayı  il ve ilçe yönetimini, kadın kollarını, Ülkü Ocaklarını ve gönül dostlarımızı cani gönülden kutluyorum.

Hemşerimiz Sinan Akdemir Küçükçekmece Belediye Meclisinde Hemşerimiz Sinan Akdemir Küçükçekmece Belediye Meclisinde

Ayrıca seçimlerin ilimizde demokratik olgunluk, barış ve huzur içerisinde geçirilmesini sağlayan görevli kurum ve kuruluşlara, idareci ve çalışanlarına, özellikle bizlere desteğini sağlayan seçmenlerimize ve oy kullanarak vatandaşlık görevini yerine getiren tüm giresunlulara teşekkür ediyorum. Bu vesileyle seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni eder, tüm Giresunlulara saygı ve sevgilerimi sunarım."