Ak Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, 14 Mayıs seçimleri için Milletvekili Aday Adaylığı başvurularının başladığını belirterek açıklamalarda bulundu.

Trabzon'un Evladı Ekrem İmamoğlu'ndan Bayramlaşma Ziyareti Trabzon'un Evladı Ekrem İmamoğlu'ndan Bayramlaşma Ziyareti

Başkan Mete Bahadır Yılmaz, "Genel Başkanımız  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinin 14 Mayıs'ta yapılmasını kararlaştırılması ardından, AK Parti Genel Merkezinin almış olduğu karar neticesinde; 13.03.2023 Pazartesi günü itibariyle Milletvekili Aday Adaylığı başvuruları;  AK Parti Giresun İl Başkanlığı ve isteyenler https://basvuru.akparti.org.tr/ adresinden başvurularını yapabileceklerdir. Milletvekili Aday Adayları son başvuru tarihi ise 16.03.2023 Perşembe günü saat 21.00 itibariyle son bulacaktır.

Cumhurbaşkanı liderliğinde, AK Parti teşkilatları olarak, ülkemize kazandırdığımız eser ve hizmetleri, milletimize olan minnetimizin sadece bir göstergesi olarak görüyoruz. Türkiye Yüzyılı programımızla, Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına güçlü bir başlangıç yaparak, açtığımız her yol gibi, Türkiye Yüzyılı’nda da milletimizle birlikte nice zaferler kazanacağımıza yürekten inanıyorum.

2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri bizim için hem 20 yıllık eser ve hizmet siyasetimizin sembolü, hem de yeni vizyonumuz Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcı olacaktır. Önümüzdeki aylarda yaşanacak seçimi önemli ve tarihi kılan da işte budur.

Her seçime büyük mücadeleyle, azimle, gayretle hazırlanan AK Parti Teşkilatlarımız Allah’a şükür her seçimde de sandıktan zaferle çıkmayı başardı. İnşallah önümüzdeki seçimde de Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hem şehrimizde hem de ülkemizde sandıklardan zaferle çıkacağımızdan en ufak şüphe duymuyoruz.

Bu vesileyle yaklaşan seçimlerin Ülkemiz, Milletimiz ve Memleketimize hayırlar getirmesini diliyor, Başvuru yapacak aday adaylarımıza başarılar diliyorum." dedi.