Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı ! Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı !

FUAT KÖSE PROJELERİNİ AÇIKLIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse’nin büyük merakla beklenen proje tanıtım ve lansman toplantısı bugün yapılıyor. 

Vahit Sütlaş Tiyatro Salonu'nda gerçekleştirilecek olan lansman toplantısı le ilgili konuşan Fuat Köse açıklamasında "Birbirinden güzel ve özel projeleri Giresun halkına açıklıyoruz. Şehrimizin gelişmesi ve kalkınması adına önemli projeler hazırladık. Projelerimiz ayakları yere basan, ihtiyaç odaklı ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen projelerdir. Tüm projelerimizi 5 yıllık görev süremiz içerisinde tamamlayıp verdiğimiz sözleri tutacağız. Giresun halkını proje tanıtım ve lansman toplantımıza davet ediyorum” dedi. 
Giresun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ekibinin de büyük katkı sağlayarak hazırlanan projeleri büyük merakla bekliyor.

Cce5Ac9C 2954 4558 B254 3C8A5Fdf3F60