Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş, ülkemizi derinden üzen ve asrın felaketi olarak adlandırılan depremin ardından Giresun’da misafir edilen depremzede vatandaşlar ile iftarda bir araya geldi.

Vali Vekili Çavuş, depremde yaşanan zorlu süreçleri unutturmak ve ailelerin yaşam koşullarını iyileştirmek adına, ilimize gelerek Giresun Uygulama Oteli’nde misafir edilen depremzede vatandaşlar iile 10 Nisan Pazartesi günü iftar programında bir araya geldi.

2023_115_04

Vali Vekili Çavuş, iftar programından önce ve sonra depremzede vatandaşlarla sohbet ederek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Çocuklarla ve yaşlılarla yakından ilgilenen Vali Enver Ünlü, programda yapmış olduğu konuşmada acı günlerin tekrar yaşanmamasını temenni ederek hayırlı Ramazanlar ve hayırlı iftarlar dileğinde bulundu.

EMEP Tepki Gösterdi! EMEP Tepki Gösterdi!

2023_115_01

Programda depremlerde vefat eden vatandaşlar için hep birlikte dualar edildi. İftar programına katılan depremzede vatandaşlar, Vali Vekili Çavuş’a destekleri için teşekkür ettiler.

Depremzede kardeşlerimizle birlikte gerçekleştirilen iftar programına; Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım ve ilgili kurum amirleri katıldı.