Giresunspor'da Esame Listesi ve Sağlık Ekibi Krizi Giresunspor'da Esame Listesi ve Sağlık Ekibi Krizi

Giresunspor İstanbulspor karşılaşması için deplasman tirübününden bilet almış olan ve yaşanan karışıklık sonrası biletleri iptal edilen taraftarlar için kulubün resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Yapılan açıklamada Giresunspor, mağdur olan taraftarları Çotanak Arena'da oyananacak olan Fenerbahçe karşılaşmasına davet etti. Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi. 

"Takımımızın 1 Mayıs Pazartesi günü deplasmanda oynayacağı İstanbulspor karşılaşması için talepte bulunduğumuz biletlerin internet üzerinden satışa sunulması sonucunda taraftarlarımızın yaşamış oldukları mağduriyetin giderilebilmesi adına dün duyurmuş olduğumuz Fenerbahçe maçında ücretsiz bilet uygulamasını 'Sezon sonuna kadar ücretsiz kombine olarak' güncellemiş bulunmaktayız. İstanbulspor maçı için mağduriyet yaşamış ve mevcutta kombinesi olan taraftarlarımız için ise yeni sezon forma hediye ederek adreslerine göndereceğimizi bildiririz. Giresunspor’un gerçek sahiplerinin taraftarlarımız olduğu bilinciyle bir kez daha bu konuda mağdur olan tüm taraflarımıza yaşanan bu durumdan dolayı üzüntülerimizi iletiyoruz."