Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Başvuruları Başladı
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanlığının 2024 yılı faaliyet programında yer alan “Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi “Kadın/Erkek İl Birinciliği müsabakaları 6-7 Haziran 2024 tarihlerinde 19 Eylül Spor Salonunda oynanacak. Dereceye giren takımlar 29-30 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde Kayseri’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Giresun'u temsil edecek.