CHP Milletvekili Sosyolog Eczacı Elvan Işık Gezmiş, "İlçelerimizi, ilimizi, ülkemizi her alanda geliştirip, kalkındırmak için Ankara'ya gidiyoruz" dedi.

CHP'nin Keşap'ta düzenlediği coşkulu ve kalabalık mitingde konuşan Gezmiş, sandığa üç gün kaldığını vurgulayarak, "İnanıyorum ki hepiniz Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı, Millet İttifakı'nın İktidar, bizleri de milletvekili görmek istiyorsunuz. Emin olun verdiğiniz bu yoğun deteklerinizle kazanacağız. Bu ükleye huzuru ve bereketi getireceğiz" ifadelerini kullandı.

AFAD Başkanı Okay Memis'i hemşehrileri ziyaret etti AFAD Başkanı Okay Memis'i hemşehrileri ziyaret etti

WhatsApp Image 2023-05-10 at 13.44.00

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Elvan Işık Gezmiş, partisinin projelerini de anlatarak; emeklinin bayram ikramiyesinin asgari ücret olacağını, fındığın 4 doların altına düşmeyeceğini, köy okullarının ve sağlık ocaklarının açılac ağını, çocuklara okullarda ücretsiz yemek verileceğini, ev kadınlarının aile destek sigortasıyla destekleneceğini belirtti.

WhatsApp Image 2023-05-10 at 13.46.55

CHP milletvekili adayı Gezmiş, partisinin en az 2 vekille  Ankara'da Giresun'u temsil etmesi gerektiğini de söyleyerek "Elimiz güçlü olursa hizmeti daha erken ve fazla yapma şansımız olur" dedi.