İl Başkanı Kenan Tatlı, 2023 yılına girerken yayınladığı mesajda, tüm dünyanın ve Türkiye'nin çok sıkıntılı bir yılı geride bıraktığını dile getirdi ve 2023 yılının sorunların bittiği bir yıl dileğinde bulundu.

İl Başkanı Yılmaz; “Herkesi cumhurbaşkanımıza destek olmaya davet ediyorum” İl Başkanı Yılmaz; “Herkesi cumhurbaşkanımıza destek olmaya davet ediyorum”

Tatlı yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi "Partimizin kurulduğu yıldan itibaren, her zaman milletimizden aldığı güçle varolduğunu dile getiren İl Başkanı, ilk günkü heyecanla 2023’te de yollarına devam edeceğimize hiçbir hemşehrimizin şüphesi olmasın. 2023’te de mutluluğumuz ve umudumuzu tazeleyerek ilimizde kurduğumuz barış ve huzur ortamı ile birlikte kamu kurumlarımızla, mahalle muhtarlarımızla, STK’larımızla ve tüm halkımızla birlikte el ele vereceğiz. 2023’te de sahip olduğumuz potansiyeli en iyi şekilde kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle ilimizin her yönüyle ilerlemesi en büyük hedefimiz olacaktır. Geçmişten günümüze kadar tüm sorunlarını inanç ve kararlılıkla aşan aziz milletimiz, bundan sonra da tarihsel ve kültürel birikimine sahip çıkarak, tüm gücü ve güveniyle ama en önemlisi birlik ve beraberliğiyle çağdaş bir ülke olmanın gereklerini yerine getirerek mutlu yarınlara ulaşacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; 2022 yılının tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, Aziz milletimizin ve Giresunlu hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."