Piraziz Kaymakamı Burak Öz ''Gastronomi Festivali Yerel Mutfak Şenliği''yle ilgili şu ifadelere yer verdi:
''Kültürel mirasımızın da yansıması olan yerel mutfağımızı ön plana çıkaran bu etkilikte sorumluluk alan Yerel Eylem Grubu Derneği Başkanı Sayın Ünal Aşık ve kıymetli yönetim kurulu üyelerine, Katılımlarıyla gastronomi sanatı ve yerel mutfağımızla alakalı katkıları bulunan Jale Sarı hanımefendiye ve Zekeriya Karakayalı hocamıza, Ümmihan Aydın’a, proje yürütücümüz YEG uzmanımız Demet Öztürk’e ve organizasyonda emeklerini ortaya koyan tüm katılımcıları tebrik ediyoruz.''
Medya 28 - Burak Aydın
Editör: Ayaz Bekdemir