İyi Parti İlçe Başkanları iftar yemeğinde bir araya geldi. İlçe Başkanlarının katıldığı yemekte birlik beraberlik mesajları verilerek Giresun ve ilçelerin sorunları görüşüldü.

Giresun’un kronik sorunlu olan kurumları Özel idare ve Belediye masaya yatırılarak tartışıldı. Kurumların kronik sorunlu olduğu, ik̇tidarın yorgunluğu gibi kurumlarda hukuksuz işlerin olduğu konusunda görüşler belirtildi. 

WhatsApp Image 2022-04-26 at 11.04.07

Dereli'deki sel afeti gündeme getirilerek yeni yapılan köprünün alçak olduğu ve yine eski köprünün yanındaki yolun helal ederek göçmesi ve 300 yıllık köprünün yıkılmak istenmesi sonra kamuoyu tepkisi üzerine tadilat projesine alındığı açıklaması değerlendirilerek, tadilatın demirle yapılacağı öğrenilmiş olup bunun doğru olmadığı bunun yerine köprünün yeniden taşla sağlamlaştırılması gerektiği üzerinde görüş birliğine varıldı. Ayrıca iktidarın ve siyasilerin söz vermesine rağmen dereli yolunun halen bitirilemediği, yolun bitmeden açılışının yapılmış olduğu değerlendirildi.

Giresun AK Parti’ye Milletvekiliği için 52 aday adayı başvurdu Giresun AK Parti’ye Milletvekiliği için 52 aday adayı başvurdu

Tüm ilçe başkanları iktidara hazır olduklarını kadroların tam olduğunu yapılan yanlışların düzeltileceğini vurgulayarak, vatandaşların tümünün partimize teveccühlerin olduğu ve yapılacak ilk seçimde birinci parti olacaklarına inandıklarını söyledi.

İl başkanı Abdulkadir Eroğlu,'' Tüm ilçe başkanlarıyla beraber yol yürümekten memnunum hepsi ile övünüyorum'' dedi.