Giresun Anadolu Engelliler, Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Nihat Yayla ve engelli kardeşlerimiz, İl Müftüsü Ramazan Topcan’ı ziyaret etti.

Engellileri makamında kabul eden Müftü Topcan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dernek Başkanı Nihat Yayla ise, Müftü Topcan’a çiçek takdim ederek başarı dileklerini iletti.

EDS'den Hayat Pahalılığı ve Emekli Maaş Zamları" ile ilgili Kitlesel Basın Açıklaması EDS'den Hayat Pahalılığı ve Emekli Maaş Zamları" ile ilgili Kitlesel Basın Açıklaması

1df9f341-e8c9-4a54-baa8-d9dfdb2ac88e_750x422

Ziyaretin, önemli bir iş birliği mesajı taşıdığını ifade eden Topcan, “Engelliler, toplumumuzun çok önemli bir parçasıdır. Onların hayatlarını kolaylaştırmak, daha iyi hale getirmek hepimizin ortak sorumluluğudur. 

İl Müftülüğü olarak, bu sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz. Herkesin, her kesimin huzur içerisinde yaşadığı, kavgaların olmadığı bir dünya için tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz hamdolsun.  

Engellilerin toplumsal hayata katılımını sağlamak, onların yaşamlarını kolaylaştırmayı istiyoruz. Bu çerçevede, Muhterem Başkanımızın talimatları ile  engelli koordinatörlüğümüz tarafından engellilere yönelik birçok etkinlik ve faaliyet yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.

Bu vesileyle, ziyaretleri dolayısıyla engelli kardeşlerime teşekkür ediyorum. İş birliğinin hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.” diye konuştu.

0aa643ed-5fb1-411a-a0fa-7d71963f266a_750x422

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyaret iyi dilek temennileriyle tamamlandı. Ziyarette engelli kardeşlerimize İl Müftülüğü Engelli Koordinatörleri Güler Aydınoğlu ve Kamil Çağrıl eşlik etti.