MAKİNA MÜHENDİSLERİ İFTARDA BULUŞTU
Giresun Makina Mühendisleri Odası' nda görevi genç arkadaşlarına devreden Başkan Muammer Usta ve yönetim kurulu üyeleri iftar yemeği düzenledi.
Katılımın çok yüksek olduğu yemekte duygu yüklü bir konuşma yapan Muammer Usta," Değerli arkadaşlarım,   sizlerle bu vesileyle bir kez daha birarada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım Alper Tunga  Karaman, Fatih Karavelioğlu, Hasan Yılmaz ve  Selçuk Atıksoy' la  uzun yıllar onurla, gururla görev yaptık.Camiamıza hizmet ettik.
Bu akşam,hem iftar yemeği düzenleyelim,hem de birlik ve beraberliğimizi perçinleyelim istedik.
Biz yönetim kurulu olarak artık görevi gençlerimize bırakma zamanının  geldiğini düşündük ve önlerini açmayı bir görev bildik.

Gümüşhane’de meydana gelen heyelan saniye saniye görüntülendi Gümüşhane’de meydana gelen heyelan saniye saniye görüntülendi

1F4Deef7 093C 42B9 89Da 911D811Fc91A
Bu doğrultuda yaptığımız genel kurulda Alper Tunga Karaman başkanlık, Fatih Karavelioğlu, Mehmet Cihan Çobanoğlu,Hasan Onur Tan ve Mehmet Özdemir, yönetim kurulu üyeliklerine getirildiler.Arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.
Bu arada değerli abim İbrahim Kara ' ya ayrı bir parantez açmak isterim.Onunla  geçmişte uzun yıllar birlikte görev yaptık.Bize hep öncülük yaptı,yol gösterici oldu.Kendisine  huzurlarınızda teşekkür ediyorum.
Yine, Şerafettin Vurgun arkadaşımız, öncesinde ve  belediyede görevini yaparken hep yanımızda oldu.Kendisine teşekkür ediyorum" dedi.
Usta, sözlerini "Bu akşam aramızda  Trabzon Makina Mühendisleri Odası Başkanımız Ufuk Bulut, Rize Oda Başkanımız Orhan Başdemirci ve Artvin Oda Başkanımız Şener Kaya ile bazı yöneticilerimiz de var.Bizi yanlız  bırakmadıları için  kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz." diyerek tamamladı.
İftar yemeğine bir çok meslek gurubundan iş insanları, akademisyenler ve bazı STK yöneticileri de katıldı.
Çok sıcak ve samimi bir ortamda  gerçekleşen iftar proğramı, plaket töreni ve çiçek sunumu ile sona erdi.