İmdat  Tirsi, uluslar arası emlak markalarından, REMAX ve GOLDWELL BANKER daki tecrübelerini,  kendi şirketi olan ARAYAN GAYRİMENKUL markası ile sürdürme kararı aldı. Sektörde yeni markası ile yeni başarılara yürüyeceğine inandığımız hemşehrimize başarılar diliyoruz. 

WhatsApp Image 2024-01-09 at 21.39.01

İmdat Tirsi Kimdir?

Sorunları çözmek, yaşam kalitesini artırmak adına Sorunları çözmek, yaşam kalitesini artırmak adına

Giresun 1959 doğumlu. AÜ İşletme Fakültesi mezunu. Kamu sektöründe geçen 33 yıllık iş hayatının 25 yılını yönetici olarak sürdürdü. Türk Telekom Ankara Bölge Müdürlüğünde Satın alma Müdürü iken, Temmuz 2011 yılında kendi isteğimle emekli oldu.

Profesyonel iş hayatında edindiği tecrübe ve bilgilerini, ülkemizde faaliyet gösteren REMAX ve GOLDWELL BANKER da, Uluslararası bilgi ağı, teknolojisi ve sektörel eğitimlerle birleştirerek, mükemmel ve sınırsız hizmet üretebilmek için haftada 7 gün esasına göre çalışmakta.

Arsa, Konut ve ticari gayrimenkuller için, gayrimenkul değerlemesi, pazarlaması, en iyi alıcı adaylarının bulunması, kapanış müzakereleri,  kira sözleşmeleri, hukuksal süreçler, finans kuruluşlarından en uygun konut kredisi temini, bürokratik işlemlerde kılavuz bilgi, Vergi mevzuatı konusunda teknik destek ve danışmanlık vermekte.

Sektörde aranılan isim olan İmdat Tirsi Arayan Gayrimenkul olarak yeni basarılara imza atması bekleniyor.

arayangayrimenkul.com.tr