Bitexen Giresunspor hafta sonunda oynayacağı Corendon Alanyaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Pazar günü oynanacak karşılaşma öncesinde yeşil-beyazlı ekipte eksik futbolcu bulunmazken, deplasmandan iyi bir sonuçla ayrılmanın hesapları yapılıyor. Teknik Direktörü Hakan Keleş, futbolcularını zorlu maça hazırlarken, bir yandan da motive ediyor.

Giresunspor Başkanı Emin Eltuğral ve Yönetim Kurulundan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye ziyaret Giresunspor Başkanı Emin Eltuğral ve Yönetim Kurulundan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye ziyaret

Kayseri’de yaklaşık 10 gün süren kampın ardından çalışmalara Giresun’da devam ettiklerini söyleyen teknik direktörümüz Hakan Keleş; “Kayseri kampı verimli oldu. Aramıza sonradan katılan arkadaşlarımızın da uyum süreci açısından faydalı geçti. 10 gün süren kamp sürecinin ardından tesislerimize gelerek burada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önümüzde deplasmanda oyanyacağımız Alanyaspor maçı var. Bu maç her iki taraf içinde önem arz ediyor. Bizim bir oyun modelimiz var. Alanya maçı zor olacak. Tüm önlemlerimizi alarak iyi bir sonuçla oradan dönmek istiyoruz.” dedi.