Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı değerlendirerek Kayseri'de gerçekleştirilen kampın çok verimli geçtiğini belirterek, yeni katılan futbolcuların da uyumlarının gerçekleşmesinden sonra ligde daha iyi konuma geleceklerini söyledi.

Bir haftayı bay geçtiklerini, sonraki hafta ise milli maç arasından dolayı süper lige bir hafta ara verileceğini ifade eden Keleş, “Ligimizde 1 Ekim’e kadar maç yok. Bizim Alanyaspor’la maçımız 2 Ekim’de deplasmanda. Bu maça kadar en iyi şekilde hazırlanıp iyi bir Giresunspor izlettirmek istiyoruz.” dedi.

2023-2024 Futbol Sezonu Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Futbol Ligi Kayıtları Başladı 2023-2024 Futbol Sezonu Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Futbol Ligi Kayıtları Başladı

"Lig'in en düşük bütçeli ve en genç üçüncü takımıyız"

Süper Lig'de Anadolu takımlarının son dönemde yükselişe geçtiğine dikkat çeken Keleş, “Giresunspor olarak ligin en düşük bütçeli ve en genç üçüncü takımı olarak üzerine koyarak ilerlemeyi hedefliyoruz. Adana Demirspor’un ligin lideri olduğunu görüyoruz. Yine Başakşehir ve Konyaspor takımları ilk 5’te bulunuyor. Bu Anadolu kulüplerinin artık daha güçlü olduğunu gösteriyor.” diye konuştu.

"Taraftarımız bizlere inanılmaz bir destek veriyor"

Giresunspor’un vefakar ve cefakar taraftarlarından da bahseden başarılı teknik adam; “Maçlarımızda bizlere inanılmaz destek veriyorlar. Onlardan çok memnunuz. Bir şeyler başaracaksak bu hep beraber olacak. Alanya dönüşü içeride Beşiktaş maçımız var. Çok zor bir maç olacak. Geçen sene Beşiktaş’tan 4 puan aldık. Bu sene de iyi bir sonuçla ayrılmak için elimizden geleni yapacağız.” ifadelerini kullandı.