CHP Giresun 28. Dönem Milletvekili aday adayları tanıtım programı partililerin katılımıyla gerçekleştirildi. 14 Mayıs genel seçimlerinde CHP’den 13 milletvekili aday adayının başvurduğu tanıtım toplantısı düzenlendi.

CHP Giresun parti binasında düzenlenen tanıtım toplantısında milletvekili aday adayları tanıtıldı.

Tanıtım programında konuşan İl Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, “Artık binalar bize yetmiyor. Sizlere söz veriyorum. Önce 14 Mayıs'ta partimizi iktidara taşıyacağız, sonrasında Mart 2024 tekrar Giresun Belediyesini teslim alacağız ve bu sahipsiz şehrimize Kültür Sarayını biz yapacağız.

Değerli arkadaşlar;

Birbirinden değerli 13 aday adayı arkadaşımızla birlikte 14 Mayıs'a kadar gece gündüz kol kola omuz omuza çalışacağız ve partimizi iktidara taşıyacağız.

Giresun Belediyesi: ''Geçmiş Olsun Slovakya'' Giresun Belediyesi: ''Geçmiş Olsun Slovakya''

Türkiye'yi asla layık olmadığımız bu karanlık tablodan kurtarıp, yepyeni insanların barış, özgürlük ve demokrasi içinde yaşayacağı ülke olarak sizlerle birlikte yeniden inşa edeceğiz. Cumhuriyete ses, demokrasiye nefes olacağız.

Mücadelemiz hak, hukuk ve adalet mücadelesidir. Yalana, talana, haksızlığa, zulüme ,soyguna dur diyeceğiz, haramilerin saltanatını yıkacağız.

Bekle bizi Türkiye, Bekle bizi Giresun zafer şarkılarıyla caddelerinden geçişimiz çok yakın.

Birlikte mücadele edeceğiz. Bu tarihi hikayeyi birlikte yazacağız. Birlikte başaracağız. Zafer bizimdir, bizim olacak.,

Hepinizi kucaklıyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.