Kayıtlarına başlanılmış olan GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları açılış töreni 29 Haziran 2022 Çarşamba günü Saat:14.00’ te 19 Eylül Spor Salonunda gerçekleşecektir.

5-18 yaş aralığındaki her çocuğun ücretsiz olarak katılabileceği GSB Spor Okullarında şuana kadar 4.500 çocuk ve genç kayıt yaptırmış bulunmaktadır.  

GSB SPOR OKULLARI (5-18 YAŞ ARASI) 

Atıcılık, Atletizm, Badminton, Basketbol, Bedensel Engelliler, Bisiklet, Bilardo, Bilek Güreşi, Bocce, Boks, Briç, Softbol, Cimnastik, Dart, Futbol, Görme Engelliler, Güreş, Halk Oyunları, Halter, Hentbol, İşitme Engelliler, Judo, Kano, Karate, Kick Boks, Masa Tenisi, Muay Thai, Okçuluk, Özel Sporcular, Sutopu, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Fitnes, Wushu, Yelken ve Yüzme spor dallarında ücretsiz faaliyet gösterilecektir.

Ferhat Karademir, "Giresunspor olarak bizler tüm mücadelemizi sahada vermekteyiz" Ferhat Karademir, "Giresunspor olarak bizler tüm mücadelemizi sahada vermekteyiz"

GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI 

GSB Spor okullarında özel bireyler için de GSB Engelsiz Spor Okulları açılacaktır. Engelli bireyler için yaş sınırı olmadan açılan kurslarda tüm branşlardan ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir.