Bu muhteşem yılsonu etkinliği ile ilgili bir açıklama yapan Doç.Dr.Merve Yıldırım, "Görele Güzel Sanatlar Fakültesi olarak öğrencilerimizin harika eserlerinin yer aldığı sergimizde halkımızla, esnaflarımızla STK' larımızla, dahası toplumun her kesimi ile buluşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.Bu sergiye Dekanımız Prof.Dr.Sayın Günay Kaya, akademisyen arkadaşlarımız ve öğrencilerimizle büyük emek vererek hazırlandık. İlçemizde ilk kez böyle bir açık hava etkinliği yapmak hepimizi gururlandırdı.Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak onurlandıran İlçe Kaymakamımız Sayın Gencer' e, Belediye Başkanımız Sayın Dede' ye ve yoğun ilgi gösteren hemşehrilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.Fakülte olarak başarılarımız her yıl katlayarak artacak ve Görelemizin gururu olmaya devam edeceğiz" dedi.
Medya 28 Haber Merkezi