Görele Belediyesi, Demiryolları, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü tarafından betonlanan liman mevkii rıhtımına el atarak vatandaşlara gezinti alanı yapma çalışmalarını sürdürüyor.  

Görele'de Voleybol Turnuvası tamamlandı Görele'de Voleybol Turnuvası tamamlandı

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek vatandaşlara yönelik yapılan sosyal yaşantı alanlarını genişletmeye devam ettiklerini belirtti. 

AW492001_01

Erener, “Liman mevkiini vatandaşlarımızın sosyal yaşantı alanı haline getirmek için çalışmalarımıza başladık. Daha önce Demiryolları, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü tarafından betonlanan alanının üst kısmını toprakla kapatarak, çimlendirdik. Alanımızı ağaçlarla güzelleştirip, oturma alanlarıyla genişlettik. Mesire alanlarımızla donattığımız ilçemize Mendirek Çay Bahçesi kazandırarak, vatandaşlarımızı denizle bütünleştirmiştik. Bu hizmetimizi daha da genişleterek, limanımızın kuzeye bakan hattındaki kayaların üzerini topraklandırıp, ağaçlandırıp, oturma yerleriyle vatandaşlarımızın hizmetine sunup, vatandaşlarımıza doğal ortamın keyfini yaşatacağız” dedi. 

AW492001_04

Kaynak: İHA