‘Temiz Çevre, Temiz Bir Şehir’ kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren Giresun Belediyesi şehir merkezindeki cadde ve sokaklarda yıkama işlemi gerçekleştiriyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından devam eden çalışmada cadde, sokak, kaldırımlar tazyikli ve köpüklü su ile yıkanıyor.

2_681

İnönü Caddesi’nde yapılan yıkama çalışmasının ardından, halkın yoğun olarak kullandığı diğer cadde ve sokaklarda da aynı çalışmanın yapılacağı bildirildi.

6_437

Geleneksel 2. Tarihi Bulancak İskelesi Deniz Şenliği yapılacak Geleneksel 2. Tarihi Bulancak İskelesi Deniz Şenliği yapılacak

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, vatandaşların sağlığını ilgilendiren konularda çok titiz davrandıklarını belirterek: “Temiz toplum temiz çevreyle olur. Bu yüzden belediye olarak şehrin temizliğine azami özen gösteriyoruz. Günlük rutin temizlik çalışmalarımız devam ediyor. Ancak zaman zaman da böyle detaylı temizlik çalışması yapmak gerekiyor. Halkımızın daha temiz bir şehirde daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için gayret gösteriyoruz.” şeklinde konuştu.