İmza törenine Başkan Nahid R. Yamak ve Yönetim Kurulu adına Altyapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Battal Gazi Özdemir ve Altyapı Koordinatörü Cengiz Demir katıldılar.

Altyapıdan sorumlu yönetici Battal Gazi Özdemir, "Giresunspor'umuza hayırlı olsun, altyapımız artık donanımlı ve tecrübeli bir spor adamı olan Cengiz Demir hocamıza emanet. Bu yeni süreçte Cengiz hocamız teknik ekibini kurarak çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayacak, tüm ilçelerimizde bulunan gelecek vaadeden gençlerimizi yapılacak taramalar ile futbol akademimiz bünyesine kazandırarak Giresun'un gençlerini Giresunspor'umuz ve ülke futbolumuza inşallah hediye edeceğiz dedi. Özdemir; Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile TFF'nin ilgili program ve projelerinin de katkılarından faydalanarak A takımımıza yeni futbolcular kazandıracak çalışmaları hayata geçirmek üzere hazırlıklarımızı tamamladık" dedi.

Keçiörengücü, Giresunspor karşısında 1-0 önde tamamladı. Keçiörengücü, Giresunspor karşısında 1-0 önde tamamladı.

Altyapı Koordinatörü Cengiz Demir,uzun bir aranın ardından tekrar Çotanak arma altında görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek şunları kaydetti;

"Uzun bir aradan sonra tekrar Çotanak arma altında görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Giresunspor kulübü Türk futboluna büyük katkıları olan köklü tarihe sahip bir kulüptür. İnşallah burada bu armayı daha yukarılara taşıyacak güzel işlere imza atacağız. Hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Şehrimizde gerçekleştireceğimiz çalışmalar neticesinde hem A takımımıza hem de Türk futboluna yeni yetenekleri kazandırmayı hedefliyoruz" dedi.