Giresun’da Saadet ve Gelecek Partisi ittifak!

Giresun'da 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi siyasi sahne, Saadet Partisi ile Gelecek Partisi arasında gerçekleşen ittifakla ısındı. 
31 Mart yerel seçimlerine birlikte girmeye karar veren Saadet Partisi Belediye Başkanı Abdulkadir Bektaş ve il yönetimi, Gelecek Partisi il teşkilatını ziyaret ederek, ittifaklarını resmen kamuoyuyla paylaştılar. 
Yapılan ittifak ile Gelecek Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı göstermedi. Gelecek Partisi tarafından Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Bektaş’ın belediye meclisi üyesi aday listesine isimler verildi. 

Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi! Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi!

E3483257 485D 4F54 A201 Da61C97F47B8

“ORTAK BİR VİZYONLA HAREKET EDECEĞİZ”
SP Belediye Başkan adayı Abdulkadir Bektaş, “Giresun İttifakı, haklın ittifakı olarak, bu seçim bizler için kritik bir öneme sahiptir. Sahada belirgin bir siyasi boşluk var ve bizler bu seçimde güç birliği yaparak ortak bir vizyonla hareket edeceğiz” dedi. 
Seçim sürecinde gümbür gümbür müzik açıp, koca koca afişler asmayacaklarını belirten Bektaş, “Stratejik bir ilerlemeyle hareket edeceğiz. Gönül alacağız, çalınmadık kapı bırakmayacağız ve vatandaşlarımıza alışılanın dışında bir seçim çalışması yaparak onları rahatsız etmeyeceğiz." Giresun'da seçim süreci, bu ittifakın dinamizmiyle şekillenecek” diye konuştu.

GELECEK PARTİSİ’NDEN 
BEKTAŞ’A TAM DESTEK
Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Haydar Öney de, SP Adayı Başkan'a tam desteklerini sunarken, “Giresun için güzel adımlar atmak adına Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Bektaş’ın kararlı bir şekilde yanındayız" ifadelerini kullandı.
Gelecek Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Zülal ise ittifakın güçlü bir dayanışma örneği olduğunu belirterek, "Saadet Partisi ile güç birliği yaparak, Giresun için büyük bir çaba sarfedeceğiz. Güzel adımlar atmak, il başkanımızın dediği gibi Abdulkadir Başkan'ın yanında durmak için var gücümüzle çalışacağız" şeklinde konuştu.