Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanlığı'nda organize edilen partiye katılım ve rozet takma programı şölen havasında gerçekleşti.

Dr. Fatih Erbakan'ın liderliğinde 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde hızlı bir ivme kazanan Yeniden Refah Partisi; gerek ülke genelinde gerekse Giresun'da her geçen gün artan yeni üye sayıları ile dikkat çekiyor.

Espiye Belediyesi Çalışmalara Start Verdi! Espiye Belediyesi Çalışmalara Start Verdi!

F1Fcb6F6 18B5 47Bf Af36 2Ea0239A6571

Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanlığı'nda gerçekleşen toplu katılım ve rozet programında Mustafa Özkan; Yeniden Refah Partisi Duroğlu Belediye Başkan Adayı olarak ilan edildi.

Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak
Giresun'da seçim ve saha çalışmalarını başlatan ilk isim olan ve üst perdeden yaptığı söylemlerle dikkatleri üzerine çeken, ciddi bir kitlenin teveccühünü, desteğini kazanan tecrübeli siyasetçi Mustafa Başer de Yeniden Refah Partisi saflarına katıldı.

YRP Giresun ikincisi...

Fatih Erbakan'ın Mesut Aydın'ı Giresun Belediye Başkan adayı ilan etmesiyle saha çalışmalarını hızlandıran YRP üye sayısını Mesut Aydın 680'den 4200'e çıkardı ve Giresun'da üye sayısı en fazla olan 2. parti oldu.