Şebinkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Oktay Alp, son zamanlarda toplumsal olarak yaşanan ekonomik sıkıntıların, özellikle gıda maddeleri üzerinde derin etkiler bırakmaya devam ederken, ilçede kırmızı et fiyatlarında indirme gittiklerini bildirdi. Alp yaptığı açıklamada, ilçede bugün itibariyle kımızı et fiyatlarının güncellendiği açıkladı.

“Bu zorlu günlerde hep birlikte omuz omuza vererek, dayanışma içinde hareket etmek en büyük gücümüzdür” diyen Alp, şunları kaydetti:

“Devletimizin kırmızı et fiyatları konusundaki özverili çabaları sayesinde, ithal et ile birlikte fiyatlarda önemli bir düşüş yaşanmış ve bu durum ilçemizde de yansımalarını bulmuştur. Perşembe gününden itibaren geçerli olacak güncellenmiş kırmızı et fiyatları ile hem esnaflarımızın hem de halkımızın yüzünü güldürecek adımlar attık. Şebinkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odamız, Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetimi, iş birliğiyle bu güncellemeleri sizlere sunuyoruz. Ahilik geleneğimizin bir parçası olan dayanışma ve birlik ruhunu, bu dönemde de en güçlü şekilde yaşatmaya devam ediyoruz. Unutmayalım ki, her zorluk, birlik olduğumuz sürece aşılabilir. Bu zorlu günlerde birbirimize destek olarak, hep birlikte daha güçlü bir Şebinkarahisar inşa edeceğiz. Bu güncellemelerle birlikte, sofralarınıza daha uygun fiyatlı kırmızı et getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” 

CHP’li Şenyürek, “Halk yoksulluktan perişan halde” CHP’li Şenyürek, “Halk yoksulluktan perişan halde”

Kaynak: Giresun Öncü